Globali Tauragė

globali.taurage.lt

Vykdant projektą „Globali Tauragė“, dalijamasi gerąja patirtimi ir idėjomis, stiprinami ryšiai su užsienyje gyvenančiais tauragiškiais.

2019 m. Garbės ambasadoriaus vardas suteiktas 5 asmenims, gyvenantiems JAV, Danijoje, Airijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Olandijoje.

Minint Pasaulio lietuvių metus, Tauragės miesto šventės metu buvo transliuojamas ambasadorių sveikinimas tauragiškiams. Pilies kiemelyje vyko globalių tauragiškių piknikas.

Ambasadorė Rūta Lukošiūnaitė kartu su globaliomis tauragiškėmis Agne Petrošiūte ir Jolita Endrijaityte vedė diskusiją apie darnų miestų vystymąsi (tvarumą).

Įgyvendinta ambasadoriaus Egidijaus Arnašiaus idėja ir iniciatyva garsinti Marcelės Kubiliūtės vardą Lietuvoje ir Tauragėje (pristatytas portretas).

atvira.taurage.lt

Interneto svetinėje atvira.taurage.lt viešinami visi skelbimai apie neužimtas darbo vietas savivaldybės reguliavimo sričiai priskirtose įstaigose ir įmonėse. Projektas vykdomas Tauragės rajono savivaldybės administracijos iniciatyva siekiant kuo geriau informuoti visuomenę ir didinant įmonių skaidrumą.