metų veiklos ataskaita

2022
metų veiklos ataskaita

Dovydas Kaminskas

Tauragės rajono savivaldybės meras

2022 buvo iššūkių metai, kurie palietė kiekvieną pasaulio gyventoją. Vasario 24-ąją rusija užpuolė laisvą ir nepriklausomą valstybę Ukrainą bei pradėjo energetinį karą prieš vakarų Europos valstybes.

Dėkoju visiems žmonėms, kurie parodė solidarumą nuo karo nukentėjusiems Ukrainos piliečiams. Ačiū, kad aukojote, rinkote humanitarinę paramą ir priėmėte juos į savo namus kaip šeimos narius. Didžiuojuosi kiekvienu iš Jūsų! Europos sąjunga bei NATO turi padaryti viską, kad padėtų Ukrainai apginti savo Laisvę!

Yra ir kuo pasidžiaugti – 2022 metais Tauragė pateko tarp 100 Europos miestų, kurie pagal Europos Komisijos misiją iki 2030 m. sieks tapti klimatui neutraliais. Tai dar labiau skatins strateginį požiūrį į žalio ir išmaniojo miesto plėtrą bei padės pritraukti papildomų investicijų į mūsų rajoną. Tauragė rodo lyderystę ir pavyzdį ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

Dovydas Kaminskas

Gintarė Rakauskienė

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorė

2022 metais savivaldybė daug dėmesio skyrė švietimo ir sveikatos sistemai gerinti. Pradėtas įgyvendinti Trūkstamų specialistų studijų rėmimo tvarkos aprašas, todėl pavyko pasirašyti trišales sutartis su devyniais bendrosios praktikos slaugytojų ir dviem psichologijos magistro studijų studentais, kurie baigę studijas dirbs mūsų savivaldybės  įstaigose.

Džiugina praėjusiais metais pradėta Naujosios gatvės statyba, kartu su nauja miesto gatve numatytas įrengti naujas dviračių takas, modernus gatvės apšvietimas.

Svarbūs infrastruktūros gerinimo projektai įgyvendinti Seniūnijose. Balskų poilsiavietėje pastatytas pontoninis lieptas, pavėsinės, apšviestos rajono gatvės, viešose vietose atnaujinti suoliukai, vaikų žaidimų aikštelės, pėsčiųjų takai.

 Gintarė Rakauskienė

Virginija Eičienė

Tauragės rajono savivaldybės mero pavaduotoja

2022 metais Tauragė aktyviai ruošėsi Kultūros sostinės metų pradžiai, pristatyta Kultūros sostinės koncepcija, ambasadoriai, sudėliota 2023-ųjų metų renginių programa, kurioje atsispindi ir tradiciniai, ir dar nematyti renginiai bei meninės instaliacijos.

Prie mūsų krašto puoselėjimo ženkliai prisidėjo bendruomenės ir nevyriausybinės organizacijos, kurios kūrė, organizavo, teikė idėjas ir vykdė įvairius projektus, kurie buvo pastebėti ir įvertinti ne tik vietiniu, bet ir nacionaliniu mastu.

Iš viso 2022 metais bendruomenių iniciatyvoms ir projektams įgyvendinti, kultūrinei, ūkinei ir kitoms veikloms vykdyti paskirstyta 195 000 Eur.

Virginija Eičienė

Tomas Raulinavičius

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojas

Praėjusiais metais Tauragės rajono savivaldybė aktyviai iniciavo humanitarinės pagalbos teikimą Ukrainai. Tauragės miesto partneriams Ternopiliui ir Lutskui skirta 80 tūkst. eurų vertės parama.

Daug dėmesio skirta socialinei sričiai. Dėl energetinių kainų šuolio patenkinti 1932 prašymai šildymo, karšto, šalto vandens išlaidoms kompensuoti. Lyginant su 2021 m. 2022 m. buvo išmokėta tris kartus daugiau – 643,3 tūkst. kompensacijų.

Padidintos vienkartines išmokas gimus vaikui, skirtos išmokos globėjams ir socialinę paramą gaunantiems asmenims.

2022 m. savivaldybė visiškai suremontavo 38 socialinius būstus, kituose atliko kosmetinius remontus.

Tomas Raulinavičius

Susipažinkite plačiau su atliktais darbais

Tauragės rajono taryba

Liberalų sąjūdžio frakcija (priklauso valdančiajai koalicijai)

Darius Stankus, Sigitas Mičiulis, Dovydas Kaminskas, Eglė Ramanauskaitė, Rima Bandzinaitė-Latožienė, Linas Janušonis, Vilmantas Liorančas, Vidas Bičkus

Lietuvos krikščionių demokratų frakcija (priklauso valdančiajai koalicijai)

Giedrė Stulginskienė, Tomas Alijošius, Raimondas Matemaitis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija (priklauso valdančiajai koalicijai)

Kęstutis Balašaitis, Jolanta Skrodenienė, Virginija Eičienė

Socialdemokratų partijos frakcija (priklauso opozicijai)

Darius Petrošius, Rita Grigalienė, Pranas Petrošius, Efrema Bitinienė, Viktoras Kovšovas, Matas Petraitis, Vaclovas Karbauskis, Stasys Lapė

Nepriklausoma frakcija „Nepartinė Tauragė“

Robertas Piečia, Eugenijus Margis, Sigitas Kancevyčius

Tauragės rajono taryba

Dėkojame visiems Tauragės rajono savivaldybės administracijos, seniūnijų, švietimo, kultūros, sveikatos ir kitų įstaigų darbuotojams, kurie savo kasdieniniu darbu daro Tauragę vis gražesniu ir geresniu šalies rajonu!